در سالهای اخیر، فرش های محبوب در سبک مدرن رنگ های سرد – رنگ های آبی، آبی و خاکستری. در پالت رنگ گرم، صورتی لطیف در مرکز قرار می گیرد.رنگ های پاستلی به اتاق تخیل طراح می بخشد، به شما امکان می دهد هر ترکیبی را در فضای داخلی ایجاد کنید، ایده آل برای مکان هایی به سبک مدرن هستند.

 

فرش ۱۲۰۰ شانه بهترین مدل فرش قیمت فرش ۷۰۰ شانه

 

 

برای پخش صحیح گروهی از رنگ ها، باید ناحیه نور را در نظر گرفت. در یک اتاق بسیار آفتابی، فرش  روی زمین باید سایه های سرد داشته باشد – سبز، آبی، و در اتاق سایه دار، رنگ نارنجی یا زرد را با خیال راحت قرار دهید. رنگ فرش را با مبلمان و روحیه خود هماهنگ کنید.

آگر میخواهد اتاق خوابی آرام بخش داشته بشید، کافی است فرش ساده با رنگ پاستلی را انتخاب کنید  اگر اتاق شما جای سرگرمی و هیجان است فرش با رنگ های هیجان انگیز انتخاب کنید.

این همه به فردیت صاحبان خانه بستگی دارد. برخی دوست دارند  فرش با دکور ترکیب شود، برخی دیگر دوست دارند آن را خاموش کنند. هر دو نظریه حق حیات دارند. با این حال، مجموعه خاصی از قوانین وجود دارد که چگونه باید فرش مناسب انتخاب شود.

 

انتخاب فرش و مبل

اگر فرش شما سبز رنگ است بهتر ان است که مبل سبز را روی ان قرار ندهید و اگ رفرش شما تیره و یا قهوه ای رنگ است نتیجه بهتر این است که مبل سفید و روشن روی ان قرار گیرد. اما دیوارها و پرده ها در سایه های مجاز با فرش مطابقت دارند، اما اگر رنگ اصلی فرش بیش از حد اشباع و حتی تهاجمی باشد، باید در نظر داشته باشید که آیا آن را در دیوار و پرده استفاده کنید یا خیر . به عنوان مثال، قرمز، شرابی، نارنجی بیش از حد ممکن است رنگ تهاجمی باشد.

فرشهای تیره اتاق را خفه و کوچک نشان میدهند در صورتی که یک فرش با رنگ پاستلی ارام فضا را به شکل درستی ارام و باز میکند.

اشباع رنگ فرش بر درک فضای اطراف شما و مهمانان شما تأثیر می گذارد. به عنوان مثال رنگ بنفش پاستلی در طراحی فرش می تواند حسی از تجمل و لوکس بودن را به فضای شما ببخشد.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *