چطور فرش را بسته بندی کنیم؟ اکثر مردم فکر می کنند بسته بندی فرش ماشینی در اسباب کشی یکی از راحت ترین مراحل است اما سخت در اشتباه هستند. با نکاتی که در این مطلب به شما می گوییم باعث می شود به راحتی فرش را جا به جا کنید تا آسیب کمتری به آن وارد شود:

 

چطور فرش را بسته بندی کنیم؟

چطور فرش را بسته بندی کنیم؟

 چطور فرش را بسته بندی کنیم؟

1. قبل از هر کاری ابتدا سطح فرش را جاروبرقی بکشید تا گرد و غبار، مو و… به منزل جدید وارد نشود.

2. فرش را در جهت خاب آن رول یا به اصطلاح لول کنید، هنگامی که دستتان را بروی فرش می کشید آن سمت که دستتان به راحتی حرکت می کند خاب فرش است.

3. اصلا فرش را تا نکنید، ایتدا فرش را با حوصله لول کنید اینکار باید توسط دو نفر انجام شود. هنگام لول کردن فرش صبر و حوصله داشته باشید و عجله نکنید تا لوله فرشی باریک و منظم داشته باشید و مواظب باشید به ریشه و پشته های فرش آسیب نرسد.

4. دو سر آن را با طناب یا ریسمان محکم ببندید تا مانع باز شدن لول فرش هنگام حمل و نقل شود.

 

فروشگاه فرش فرش 9 متری خرید فرش ماشینی قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته

5. در مرحله آخر برای حفظ فرش از آلودگی و گرد و غبار با استفاده از نایلون های مخصوص فرش سطح کلی فرش لول شده را درون نایلون قرار دهید و چسب بزنید.

با رعایت این نکته و سایر نکاتی که در بخش مراقبت از فرش گفته شده می توانید فرشی که خریداری کردید را تا سال ها نو، خوب و مرتب نگه دارید.

در ضمن در بخش بلاگ ما در مورد نحوه چیدمان و ست کردن دکوراسیون همچنین در مورد مراقبت از فرش مطالب زیاده نوشته شده که با استفاده از مطالب در نگهداری بهتر فرش می توانید نقش داشته باشید.

و در بخش محصولات ما می توانید انواع فرش ها را برای منزل، اتاق خواب یا  دکور کردن طرح ها با انواع مبلمان پیدا کنید و از عکس های منزل مشتریان ما ایده بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *