امسال نیز طبق روال سالهای گذشته چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی، موکت و اقلام وابسته ۱۴۰۱ درتاریخ ۱۲ تا ۱۵ شهریورماه ، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، برگزار شد.

 

فیلم حضور فرش ماهور در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی

 

 

فرش ماهور در نمایشگاه بین المللی

 

در چند سال گذشته به دلیل محدودیت های اعمال شده برای بیماری کرونا نمایشگاه فرش ماشینی هم اندکی کم رونق شده بود ولی امسال ابن نمایشگاه با استقبال فراوانی همراه بود. این رویداد تخصصی که با حضور تولیدکنندگان و تجار مختلف و نمایش جدیدترین محصولات و تولیدات آنها برگزار می شود.

در این نمایشگاه شرکت های بزرگ تولیدکننده فرش ماشینی حضوری موثر و پر رنگ داشته و شرکت فرش ماهور نیز با رونمایی از طرح های جدید فرش خود نظر بسیاری از تجار داخلی و خارجی را جلب کرده است.

فرش ماهور در نمایشگاه فرش ۱۴۰۱ با عرضه و رونمایی از طرح های جدید فرشهای ۱۲۰۰ شانه گل برجسته با الیاف گیاهی مودال، ۷۰۰ شانه و پلی استر خود با کیفیت صادراتی ، توانسته است که بطور مداوم و قابل توجهی طرح های جدید را در بازار فرش داخلی و بین المللی عرضه کرده و تنوع در طراحی را حفظ نماید.

 

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی

قیمت فرش در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی

قیمت فرش ماهور در نمایشگاه، قیمت اعلامی برای جذب نمایندگی های شهر های مختلف و همچنین قیمت های مختلف صادراتی بود. اما برای مصرف کنندگان خانگی نیز تخفیف های مختلفی برای خرید انواع فرش ماشینی کلاسیک، فرش های مدرن و فرش وینتیج در نظرگرفته شد.

در پایان باید اشاره داشت که برگزاری این نمایشگاه ها فرصت مناسبی را فراهم کرده‌است تا فعالان این حیطه دستاوردهای خود را با خریداران و همکاران خود به اشتراک بگذارند و در راستای رشد کسب و کار خود قدم بردارند.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی فرش

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *