شاید بدهی به نظر برسد که هر خانه ای به فرش نیاز دارد. اما با تغییراتی که در دکوراسیون ها انجام شده ابعاد مختلفی برای فرش در نظر گرفته می شود، سلیقه ها متفاوت است بعضی افراد دوست دارند کل فضای مورد نظر را فرش پهن کنند و بعضی از قالیچه های بسیار کوچک استفاده می کنند.

 

مزیت های خرید فرش

جنبه زیبایی در فرش

ولی در هر صورت در سبک زندگی ایرانی ما حتما فرش داریم. اولین نکته ای که در خرید فرش وجود دارد زیبایی منزل است. فرش دکوراسیون شما را زیبا می کند.

فرش به عنوان جداکننده

همچنین بخش های مختلف خانه رو ازهم جدا می کند یعنی به عنوان یک جدا کننده می شود از آن استفاده کرد. بخش پذیرایی را می تواند به چند قسمت جلوی تی وی، پذیرایی و… تقسیم کند.

مزیت های خرید فرش

اما در کنار این مزیت ها، پوشش کف منزل با فرش و خرید فرش ماشینی مزایایی دارد که به بخشی از آنها در اینجا اشاره می شود:

1. مزیت بزرگ فرش خاصیت گرد و غبارگیری آنهاست. یک محیط بدون فرش گرد و غبار جمع می کند از یک سطح صاف، این غبار از هر حرکت به هوا بلند می شود. فرش ذرات گرد و غبار را تا زمانی که آن را جاروبرقی بکشید به طور ایمن در خود نگه می دارد.
2. فرش در جلوگیری از صداهای بلند عالی است. تمام صداهای آپارتمان های مدرن با فرش 10 برابر موثرتر از بدون فرش خفه می شود.
3. یک فرش دمای اتاق را حدود 10 درصد افزایش می دهد.
4. راه رفتن با پای برهنه روی فرش بسیار لذت بخش و مفید است – پاها همیشه گرم هستند، الیاف نرم فرش پاها را ماساژ می دهد و بار روی ستون فقرات کاهش می یابد.
5. فرش قادر به حفظ سطح بهینه رطوبت در اتاق است و این در فصل گرما بسیار مهم است.

فروشگاه فرش فرش 9 متری خرید فرش ماشینی قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته

حالا که از فواید وجود فرش در منزلتان مطلع شدید بهتر است مطالب موجود در بخش سبک زندگی موجود در بلاگ ما را مطالعه کنید تا انتخاب درستی داشته باشید.
امروزه دکوراسیون ها به چند بخش تقسیم می شوند مثلا فرش های مدرن برای دکوراسیون های مدرن و سبک جدید بسیار مناسب است. این طرح ها تنوع خیلی زیادی دارند که بیشتر از طرف جوانان استقبال شده است. برای دیدن نمونه طرح های جدید ماهور مارکت گالری تصاویر را حتما ببنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *