درباره ماهورمارکت

فروشگاه ماهورمارکت افتخار دارد که فرش ماشینیِ با کیفیت صادراتی را به قیمت مطلوب برای مشتریان عرضه کند. فلسفه راه‌اندازی ماهورمارکت تاسیس فروشگاهی متناسب با نیاز مشتری برای حذف واسطه و هزینه‌های سربار است که مشتریان به راحتی بتوانند فرش با کیفیت را ارزان خریداری کنند.
تمام تلاش ما این است که با حذف واسطه‌ها و سایر هزینه‌های سربار، بهترین فرش‌ها را با قیمت مناسب مشتری ارائه کنیم و تجربه یک خرید آسان و رضایت‌بخش را نه با شعار بلکه در عمل برای مشتریان فراهم کنیم.

شرکت فرش ماهور در راستای تامین نیاز مشتریان خود برای دسترسی راحت‌تر به فرش ماشینی با کیفیت، در کنار نمایندگی‌های فروش در سراسر کشور اقدام به تاسیس فروشگاه ماهورمارکت جهت عرضه مسقیم فرش نمود.
ماهورمارکت از جمله هایپرهای بزرگ فرش است که در شهریور سال۹۵ با هدف ارائه مستقیم فرش باکیفیت و قیمت مناسب تاسیس شد. این مجموعه بزرگ با زیربنایی به مساحت ۷۰۰ متر در جنوب شرق تهران واقع شده است.

ما همه سلیقه‌ها را در نظر گرفته‌ایم.

فروشگاه ماهورمارکت تنها یک نمایندگی نیست بلکه در این فروشگاه با همکاری ۶ برند بزرگ و معتبر فرش ماشینی، جدیدترین و باکیفیت‌ترین مدل‌های فرش‌های ماشینی به مشتریان عرضه می‌شود.

۴۷
فرش شونهر
۸۵
فرش ماهور
۴
فرش شاهرخ
۴
فرش ایده آل
۱۲
فرش رویال‌گلد
۱۰
فرش بانویی

ویدئوها

یازدهمین نمایشگاه فرش ماشینی

فرش ماهور در نمایشگاه بین‌المللی فرش

تیزر دومین جشنواره فروشگاه فرش ماهور مارکت

اعلام برندگان دومین قرعه کشی فروشگاه فرش ماهور مارکت